taşıyabilecek sonuna da katkısı var doğal

Admin

Administrator
Staff member
değerler 2 tane 6 pin güç girişi var şimdi ne durumda tüm sistemin değer bir şey diyelim 550 lastik aynı anlarsa faturasını araştırması anlamında söylüyorum o peki hani hissedilecek bir şey orada bir yandan da şu var bunun bisikletini böyle Mesela bak 970n geldi olacakken burada 1041 yandan Neye bakıyorsun 5.7 olacak yerde aldır Tamam ama alırsın Tabi öyle bir durum varsa söyle için bunu da fritzing desteği de var Tamam amd'nin bu var diyeceksin oğlum karşılığı bağlantı yana doğru koymuşlar şimdi Tabii ki de 12 Evet yarın öbür

gün bir oyun çıktığında daha en büyük olacak Ayrıca Bildiğim kadarıyla eskiden beri gelen Hani Umrede olduğu için yakın zaman önce sürücülerini değiştirdi emekli etti herhalde üzerindedir Artık yeni amelini başka iddiaları var diyor ki performansı falan ama o değil o mesele sen oradaki sözü başka diyor ki ben artık diyor herse 2016'da diyor 6 tane ana sürücü Şerocan diyor yani bir orada bir sıkıntıya düşmüşler de pek sağlıklı olmayan Bey durumdaydılar sürücü güncelleme olarak artık Onu demek ki hani el atıldı alıp iyileşti iyileştirmek

için bir arada şeyle performans sonra konuşayım Öncelikle ana rakibi Senin söylediğin gibi 960 olsa da aslında 389 160'a tam denk gelen kartı 382 sin karşısında şu anda evidea'da bir boşluk var Evet 969 76 50 lira da baya gerçek fiyat olarak daha çok performans olarak da çıktı bu tam olarak O araya geliyor Gayet net bir şekilde geçiyor fiyat olarak da geçiyor iki temel yani dolar daha pahalı 285 buldum R9 285 eskisi yani 212 dolara satılıyor o artık alınmayacak o gitti Çünkü 3 180'in fiyatı erkek gibi Garanti 217 dolar artık 380 alınır 285

alınlar onu bir aradan çıkarayım para varsa Evet senin uzun uzun üzerine çıkmışsın Evet daha yeni arasında Dolayısıyla Hani insanlar Şehit ederse Yani oradaki Senin o az da odur 40 dolarlık olsun fiyat farkı sana başka bir şey aldı Tabii lcx değerlendir ama o zaman 383 mi tam olarak 960 dan hızlı orada diyorsun şey yok hani Şurada şöyle de burada 399 70 istiyor hala yani Ama şunu söyle 1080p de bugün en son çıkan oyunları çıkar yolu falan dokunmadan o şekilleri