siyahları fatihaları ya belki yerli otomobil elektrik

Admin

Administrator
Staff member
dönüşümü bunu da nispeten belki doğru yerden yakalana şansınız var Eğer giderse Burada da öyle bir şey yakalama ihtimali var diyorlar çocuk gelin tabii ki yani şimdi birazdan konuşacağız NASA'nın Mars'a Turkey vermişsindir meşgulüm yanında bileceğiz ama adamlar düzelt 50 sene 60 sene önce başlamışlar oralara doğru bir yerde yavaş yavaş ilerlememiz lazım istersen diğer maddelere geçerim şöyle Abi bu arada yorumlarda Hani sorular varsa sen ara ya gir ben çünkü bir yandan konuşurken soruları takip eden diye

biliyorum benim benim sana görüşlerimizi nedir koyulan sedefler her kendine ayrı bütçesi olacak ve bunlar daha belli değil ben o yüzden hani şu anda bir şey konuşmanın bir anlamı yok Çünkü dediğim gibi her projede birazdan bahsettim ayrıntılı önemli projeler hepsinin kendine ait bütçeleri olacak tabii ki bütçesi gibi milyar dolarlık bir bütçesi buralara olmayacaktır ama hani kabaca şeyi söylersek uzaya aya gönderilecek aracın 80 100 milyon dolarlık gibi falan bir bütçeyle bu şeyi de dahil saat 19'da biliyorsun dedi Her tırnaklı başına maliyeti

oluyor sana o da dahil 80 100 milyon dolar civarı bir şey olabilir diye tahmin ediyorum ben bunu zaten Türkiye'de rahat rahat karşılar Diğerleri de zaten bunun buna benzer bütçelerde olacak yani öyle biz bu bütçelerle hiçbir şey yapamayız diye düşünmemek lazım yaptığını gösterdikçe sen ve bu insan kaynağı ile falan da birlikte test eklendikçe zaman içerisinde gerçek gibi ya bir motor ateşleme ki bir an önce biraz ufak bak başlarsın adet böyle öksürük düzgün gitmez ama çalışmaya başladığı zaman artık olur kendi enerjisini

kendi üretir hale gelir Burada da öyle bir aşamaya gelmeyi planlıyorlar bakalım yani o sayılar nereden geliyor Ben açıkçası şey göremedim sordukları zaman ben de görmek isterim 5.4 milyon dolar demiş birisi TL demiş Bana yazı dolar Demir Neyden bahsediyorsun Ben bilemiyorum açıkçası duymadım dediğim gibi bakalım Hani belki benim göremedim Birileri bir yerde kaynak görmüştür ama dedim Bunu daha yıllar içerisinde zaten yapılacak neydi o da önemli çöker durdurup durdurup ateşten falan motorları zor yapabileceğiniz çok şeyi