ondan var gücüyle yazıyor bak çok büyük

Admin

Administrator
Staff member
Türk enerji sen o dünyanın ilk yerden toplamı sağlayacak enerjiyi verebilirim ama dediğim gibi kontrol edilemiyor problemleri bu burada verimli roketleri geliştirebileceğiniz söylenir bul çıkan sonda dediğimiz firma bunu yazıyor savunma sanayi ile de ilişkili olarak uzaya çıkan soru da zaten kullanarak Yani biz Aslında bu ay görevinde yapacağımız şeyi zaten 3-4 yıldır çalışıyoruz derinde halihazırda çalışan roket motorumuz var Sadece bunun üzerinde belli modifikasyonlar yapılıp uzayda ateşlenmesi davranacak Dolayısıyla bu işe

başlamıyorum Bunun dışında Zaten yıllardır kendi oyuncularımızı ufak ufak başladı bunlarda Bizim buralarda da şey istemiyor roket motoru Hayır Zamanı harcanmış uzayda bu motorun çalıştığını ve belli bir süre başarılı değilsin yerine getirdiğini gösterebilmendir lazım ki biz bu işler dışarı çıkabiliriz yolla Yani bu benimle motor Yani bir başka ülkelere sattı baktagör evlerde kullanılan şansımız olabilir diyorlar Bu basitçe bir aya gidip de bir şey çıkarttırır işte 2024'te seçimler gelirse kadınlara yatırım yapıldı bilmem ne falan gibi Görev olmadım daha

ötesinde bir şey kolay değil hani gecikmelerinde inşallah gelişmelerini denemelerini falan çok memnun oldum bu programı ile ilgili son bir haftadır falan sürekli bu konuşuyor televizyonlarda güzel bir yol haritası nu savaşlarda başarıları görüldü kçe sistemlerin çalıştırır Yani o da bir tecrübe edin eğildikçe Ondan sonra dünyada insanlar gelip senden sipariş verip bu ürünleri almaya başlıyor helikopterlerde de böyle füzelerde roketlerde de böyle bu her türlü konuda böyle Hatta ben ticaretini duası San geçmişte ne yaptığını derler Yani

bir sürü para harcayacaksın İşte bu o bakımdan Aya gitmek bu işi çatısı ama altında yan kolu var oradaki sensörlerin yapılması yani Delta beynin beni çok hoşuma giden şeylerden en son bir haftadır habire bu şeylerin uzay Ajansı'nın başındaki çeşit televizyonlara çıkıyor işte dert AVM'nin yönetimi kadrolarındaki Bir de çıkıyor öğretim üyeleri çıkıyor ya Bu hani aklın nerelerden nerelere geldiğimizi gösteriyor Türkiye bu konuda boş bir yerde değil bu gece TOKİ teknolojisi teknoloji Buraya yeni geldi diyorlar şey giriyor biraz daha net