Hot ver markası modeli ne olursa olsun

Admin

Administrator
Staff member
Çok hızlı bir şekilde yapılır bir tutuyorlar hemen bir ay sonra Ağustos ayında ben bir tane kot pantolon aldım Levi's 511 Hatta şu an yanımda şöyle göstereyim bu pantolonla dedim ki hani bir Çalıcı başlatalım bu uyandıralım yıpranma sürecini hep beraber takip ederim Ben birkaç ay dalış bize buradaki durumu ilettik Tabii bu şöyle bir şey diyeyim taşıyacağım sürdüreceğim öyle yap aratacağım öyle değil Siz nasıl yiyorsunuz ben de öyle giyeceğim ve bakacağız doğal halindeki yıpranmasına bakacağım Osmanlı'da ilk da işte yıkamanın

makinede yıkamanın Bunları iyice bir zarar verdiğini söyleyenler olmuştu onu da elemek için sana sordum mümkün olduğu kadar az yaşayacağımı söylemiştim ki o sadece bir kere yıkandı hop nasıl konuşturulur ayrı bir konu ve ayrı bir gelecek o yüzden okunuyor şu anda geliyoruz bugün itibariyle yıkanmaktan dolayı kesinlikle yıpranmada onu söyleyebilirsin emen 4 ayda bir tane yaparak zaten durumu anlatmıştım orada sıfatlar göstermiştim dükkanda var mı diye arkasında bir çıkmıştım kumaşını göstere göstere göstere

yapmıştım orda yeriz bir şey çıkmamıştır ipten var Yani birazcık bir şeyler var gibiydi ama önemli bir şey yoktu 2020n geçtik devam ettim kullanmaya Ama şöyle bir talihsizlik oldu işte pandemic atladı ve evlere kapandı Ben Zordayım Ben çıkmadım baştan itibaren Dolayısıyla komşu hakkı da kaldır bunu seçtim sekteye uğramış oldum En azından 4 ay çok temiz 4 ay giyilmedi pantolon Haziran ayında bir normalleşme başlamıştı orada itibaren giymeye başladı mı var Hiçbir şekilde 2019'daki Akdeniz ambar eser yok hatta şuan Şubat ayındayız

2021 yılındayız yine yoktur hâlâ evler deyiz ve işte en azından ben evdeyim ve mümkün olduğu kadar Çıkmaya çalışıyorum işte İşe Haftada bir iki gün gidebiliyorum Onun dışında mümkün olduğu kadar evde vakit geçiriyorum dolayısı ile Pantolonu da o kadar sık giyiniyorum Bu da tabii ki şöyle bir soru şimdi bakıyorsunuz Temmuzun Ağustos 2019'da almışım şu an Şubat ayındayız 2021 yılı dayım aradaki geçen süre kesinlikle hani bunun yaşam süresi olarak ya da yıpranma süresi olarak görülmemelidir reel olarak bakarsanız bulun Hani