gelmiş elimdeki siyahı tanışırız mı diye geçiyor

Admin

Administrator
Staff member
Sadece onlar da durma işareti Efendim demişler yine kötü bir şey diyemeyeceğim Note 10 lite özellikleri aha ucuza telefon vermiyor Üstelik 19'unda var bunda makrolar model falan şeylerle çok uğraştığı mısınız Makro benim hayatta İşime yarayan bir şey ama çok daha fazla yaşayacaktır O yüzden bunu da olsa daha bir heyecanlanıyorum hiçbir şey işte bu belirsizlik su geçirmezlik yok gibi kabul ediyoruz ama pek bir telefon değil de değil küçük dedi başka Samsung da var en azından Note 10 Lite var dediğim gibi Daha uzar alınabilecek

çok fazla bence bu telefon aramazdım zaten ben hep PlayStation 5 Xbox a çalıştırıyorum bu avuç içine saat Android TV kutusu üstüne çalıştırıyorum dilersen herhangi bir Android TV'de bir tablette bir cep telefonunda 10 sene önce çıkmış Bir bilgisayarda da yine bu oyunu rate reislik açık Ultra yüksek ayarlarda çalıştırabilirim bu teknolojiye GeForce Now deniyor ve artık Türkiye'de Türk kullanıcılar da hızlı bir şekilde bu teknolojiden yararlanabilecekler size GeForce Now anlatacağım Ekran kartı iyi bir işlemci oyun konsolu almazsanız eğer

düzgün grafiklerde son esir oyunları oynayamıyor sunuz bakan artık bu değişecek Çünkü oyun oynamak için basit bir tablet basit yiğitler'de yeterli hale gelecek Report Camisi'nde teknoloji Games ettiğini ya da Bulut oyun sektörü olarak isimlendirilebilir ve Turkcell'le beraber Game Plus isminde artık Türk kullanıcıları Türkiye'den hizmet verir hale gelecek bu sayede çok daha düşük gecikme süreleri ile Dilediğiniz cihazı Dilediğiniz oyun oynayabileceksiniz nasıl mı oluyor GeForce Now Aslında YouTube'da izlemek veya da canlı yayın izlemekten

farklı bir teknoloji oynadığınızı oyunlar televizyonunuzda tabletinizde cep Telefonunuzda veya bilgisayarınızda çalışmıyor en özel GeForce Now sunucularında çalışıyor ve siz uzaktaki bilgisayarları Game pass klavyenizde yönetiyorsunuz görüntüyle Dilediğiniz cihazda görüyorsunuz kısacası artık donanım gereksinimi kalmadan Dilediğiniz oyna hükmedebilir hale gelecektir slına bakarsanız dünyada buna benzer birçok teknoloji var yani Games teknolojisi var Fakat bu farkı ne diye sorarsanız Dün forsa'nın farkı Aslında em with Ya Emir de çok