Bir sürü E sesi ile geçiş yapıyor geçirdik

Admin

Administrator
Staff member
laptoplar Hakkı ettik falan derken bu ince bilgisayarlarla birlikte artık hepimizin Bugün onu göreceğiz Çünkü o da ben biraz daha genişletmek için şöyle bir şey de yaptım sen ben üzerime bozulmasını istemiyorum Benim işimde kullandığı bilgisayar baştan Windows kurmak istemiyorum Eskiden sesli de normal işte 9 falan satılıyor şu an çarşıya çıktı alırsın kopyalar kopya burada Nasıl olacak bu şimdi de öyle bir sıkıntımız var Bu da öyle geliyor Bu benim önünde elimde gördüm 480gb artık bu bilenden temin ettik bu diski bu için prenses diye bir

kesesi Ben bakmak istiyorum dünyada bir tartışmak olsa de bu kullanıcı açabilme diye Açamam alıp bu programı bu benim değil tabii ki ama işte böyle böyle hani burada bir dolar falan ortada olduğu biraz dikkatli olmak lazım çok incedir çarşıdan aldığın şeyi Araya bir tane adaptör girmesi gerekiyor Şu an ekranda görecekler Ben ondan bundan elinde olduğunu buldum fotoğrafın da Göstereceğim size bir şey Sonuçta bu ikisi bir arada Senin normalde en ucuzu çekten kısayolu Ben bunu da öyle buldum zaten bu nerede bunun

Öncelikle şeyler emin olmam gerekli çıkabiliyor mu diye baktım açmışlar gördüm çıkıyormuş ya oradan hallettim diğer konu klonlama meselesi Şimdi bunu buradan buraya kullanmamak lazım orada da Türkiye'de ben bulamadım Beykent Biz yaptığımızda Bir ara bir yerlerde vardır diyemiyorum ben bulamadım Amazonlar aldım şöyle bir parça var önce grubuna göstereyim diye bir şey Biz kutusu Ben iki için hazırlanmış diskosu burada görüyorlar bu işlemi 10 dakika falan sürdü özellikle belirtmem gereken bir şey yok evde oradan klonla

Dediğiniz zaman zaten ne varsa buraya aktarıyor Bir de Tabii bunun işte 120 bunun için 480 Hele bir ayar yapmana da gerek yok olduğu gibi yerinde var 20 dolara almıştım ama fiyatı değişiyor 10 dolar olanı da var sesli yaptığım zaman bunun içine 480'i okuma yazma oranları 500'ün üzerinde Çünkü modelli esesti benim düştü sakla zaten hani Eğer gerçekten şu an doğrusu Ondan sonra bu değişikliği yapıyor Hiç bu işlere bulaşmış hayatı boyunca bir tane bile almamış insanlara kesinlikle önermem baştan söyledim kapatmadan önce de bir kapı açıkken çalıştırırım bakarım