Bir bak ham kablosuz tabir edilen

Admin

Administrator
Staff member
kulaklıklardan Huawei nin kendi markası anladı Magic diyor bak bizdeki şu Ilgaz mı dersiniz camgöbeği mi dersiniz bu renkte Samsung var herhalde bu renk beyaz versiyonda var önceden belirtelim Huawei nin Kendisi de birebir aynı kulaklığı iyi diye Satmak da hemen hemen aynı fiyata ikisi aynı Mecit Yılmaz artık alıştığımız gibi bu kulaklıklar her zaman kendi şarj kutusu ile geliyor burada da yine aynı düzende karşı karşıyayız bunun içinde de fil var Birazdan anlatacağım en önemli şey Tabii ki kulağınıza taktınız kulaklık kısmı her biri 5 buçuk

gram normal bir ağırlık kutusu 50 gram ağırlıkta Çantanızda falan taşırken bir ağırlık hissetmezsiniz her bir kulaklığın içinde 10 milimetre yani 1 santimlik Driver hoparlörün kendisi var bu Normalde kulak üstü kullandığımız kulaklıklarda Hani 40 milim 50 milim alıştığımız için 10 milim büyük bir değer mi diye araştırdım başka markalarla geçen haftalarda Teknoseyir değmesi çıkan lan most stylish 7 milim diş Onun da selamı hoparlör budur kulaklıkların biliyorsunuz Apple çıkarttı Samsung batla daha çok Android tarafına yayıldı ama

samsun-bartın ilk modelinde gürültü engelleme yoksun burada aktif gürültü engelleme denilen sistem var Her bir kulaklıkla 3 mikrofon var beni içeriye bakıyor ve dış ortam sesini geçebiliyor isterseniz ortamın sesini de Halebi araba gelir Birisi bir şey söyler duyayım diye bir kaygınız varsa dış ortamın sesini deli miktar içeri aktarma modu var ya da tamamıyla bul gürültü engelleme modunu kapat da biliyorsun ıpx4 suya dayanıklılık belirtilmiş söyle u İngilizcede su damlaması değil hani duşa giremezsiniz havuz Deniz üzmek falan öyle bir şey

şansımız yok ama yağmurda taksanız dert etmenize gerek yok ıslanacak diye ya da hani spor yaparken takıp terleten iz O kadın da bir sorun yok mesela yine örnek verdiğim Samsung'un ilk Galaxy bastı maalesef yani 1 santimlik hoparlörler driverlar dedik ama Bu ürünlerde daha önce de benzer incelemelerde gördünüz frekans aralığı ne istersin Ne empedans ve bunların hiçbiri bu bilgiler verilmiyor Dolayısıyla Biz de sıcak çıkaramıyoruz interneti bayağı dolaşmam alarak bu bilgileri edinemedim Bu ürünlerin tüketim tarzı peki öyle yüksek kaliteli