bir ayırdı eleştirildiğini gördüm tabii ki gürültü

Admin

Administrator
Staff member
engelleme özellikle siz onu Hani müzik dinlerken falan değil de telefonla konuşma da kötü bunlarla Tabii ki müzik dinlerken Siz telefonda çaldığında görüşmede yapabiliyorsun çok yüksek Lisesi değil bence bütün yapılan eleştirilerde basın azlığından bahsedilmiş Evet bas yüksek değil bir ekolayzır yazılımında yok Dolayısıyla ben bu kulaklıkları genel kullanım arada kablosuz şekilde telefonla konuşma arada da belki yaşta değil seyrederken sesini alma Belki spotify'dan bir iki şey zaten Bluetooth kulaklıkta ses sözlüsü müzik sesini

çok belirleyen iletişim standarda açıkçası orada da Acemi Emlak mı erzak mı apexx falan değil kendi hani orada da yine bir belirsizlik var ama o HD kadehlerden biri olsaydı orta büyüklükte küçük en küçük en küçük en küçük ve daha büyük silikonlar geliyor genelde 3.boy gelir Hani standart burada Toplam 4 boyutun dönüş tablosu gelmiş ama dediğim gibi kutusunda adaptörü telefonundan şarj edeceksiniz hepsi tabloyla telefon görüşmelerinde başarılı engelleme Kenan abi Yine telefon görüşmesini dans ederek bunu söylüyorum müzikte

dağılmıyor çok olunca düz tabela derler heyecansız monoton bir ses geliyor özel bir beklentiniz yoksa tabii ki müziğinizi gayet Necip kalktın fiyatı ne lira Tam kablosuz diyoruz biz ne kadar doğru bir tanım bilemiyorum ama hani birbirinden ayrı kulaklıklarda çok çok fiyatı düşük bir ürün açıkçası yok hani bu fiyatı ile Çok iddialı falan diyemeyeceğim ama arayamıyorum daha çok harcamaya göze alırsanız daha çok özellikli olan falan ürünler var tabii ki başka markalarda ama bu bu konuya giriş yapmak için ideal denebilir Yenge çok hoşumuza

giderse gerçekten üzerine her gibi kablosuz Hoş geldiniz Karantina döneminde incelemelerini tutturuyor yine Samsung'un iyi günlerde bu Karantina döneminde çıkarttığı bir telefon ile karşınızdayız s10 Lite birkaç hafta önce Note 10 Lite beraber demiştik şimdi karşınızda adı like olmasına rağmen elimizdeki telefon son ailesinin en büyüğünden bile daha büyük suratından bile daha bir özellik değil de Light hafif değiştirilmiş deyip niye Esenler beraber anlamaya çalışacağım 8.din bilim kalınlığında bir telefon bütün telefonlar dönüşür olarak