Aile sağlığı merkezlerine falan 5 dakika oranda

Admin

Administrator
Staff member
anlaşılmış Martın sonuna kadar 3 milyonda 35 milyonda bir şey gelecek sonrasında peyderpey planlanıyor ama bir yandan da bu şöyle bir şey var bizde her bir köşede bir dolu olacak şekilde şişelenmiş lar Ulaşılması ve Sensiz Geçen televizyonda Hemşerim olduğu gibi bu Japonya'daki 5 başa gelecek şekilde yerleştirilir varmış ama alıyor Eğer elinde uygun kiralık apartlar Altınözü doğru da çekebiliyor musun Aslında boşa gitme ihtimali olan satın aldığını dozlar değil zaten o kadar sağlayan bir canım Japonya'ya özgü değil 6.10 şişeden

çıkarmaya çalışan bütün ülkeler için geçerli olacak bir şey bildiğin gibi Şimdilik böyle bir sorun yok zaten tek dozluk şeker halinde yapılmış Almanya'da falan 5 haftaya falan olmuştu karıştırıp yanlışlık Biz de öyle sorunlar olmadı şimdilik bu işin organizasyon aynı aşıları üretmek falan ayrı bir şey bidonları insanları dağıtmak organize etmek ayrı bir şey haberleri benim tarafından bitiriyorum Sen beni varsa yorum dedi Onlar da söyle dediğin işte oradaki yaşanan sıkıntı yani 65 doldur birine vurulması durdurulmaz sonra ne geçmişini çevirdin

gibi ya söyle Tek tek şişelenmiş var ya da toplu halde getirilmesi planlanıyor böyle çok sıradan böyle gibi diğerlerinde var diyor Göndereceğim kabul etmeden önce incelemen gerekiyor onaydan geçtikten sonra yani o yüzden bugün gelen 14 gün sonra vurula bilmeye başlıyor Ama az önce mayısın sonuna kadar bu Eğer Çin hükümeti falan bir arıza çıkarmaz karaya başka şeyler girmezse oraya 100 milyon Mayıs sonuna kadar 14 gün dahil yıllık şeyler 65 yaş ve üstü 60 yaş üstü tabi gitgide şey oluyor genç krikosu olduğumuz için her 5 yılda bir

böyle bir anda açıklanacak kişi sayısını katlanarak arttırıyor diye bir şey oluyorsun ama en kritik derse yaşlılar Tabii Neyse ki onlar oradan çıkmaya başladı gibi bu kadar şimdilik aya gidecek Türk astronot Ben dünyanın yörüngesine ondan sonra kendi tamamen kendi geliştirdiği önemli reklamı oluyor yanındaki katı roket yanında iki tane olacak işte Atılım yanındaki Orana tankın yanında iki tane küçük bölüm uzun şey var Onlar katı roketler onları bir kere ateşlerinde duramıyorsun öyle hızını azaltır mı arttırır falan gelip kontrol yapamıyorsun