Az Yer Kaplayan Android Oyunlar

Hem Eğlence Hem Düşük Boyut
Akıllı telefonların hayatımızda elde ettiği konum oldukça büyük olmaya devam ediyor. Uygulamaların, mesajlaşma araçlarının, sosyal medya platformlarının yanı sıra telefonda yer alan oyunlar da çoğu zaman boş zamanlarımızı değerlendirme konusunda bizlere yardımcı olan en önemli içerikleri oluşturuyor. Ancak bu oyunların telefon hafızalarında ne kadar yer kapladığı da önemli bir sorunu beraberinde getiriyor. Telefon içerisinde yer alan genel hafızanın oyunlar ile doldurulması ile birlikte güncellemeleri sorunsuz bir şekilde almak çok mümkün olmuyor. Hal böyle olunca akıllı telefon kullanıcıları daha düşük yer kaplayan ancak kendilerini de eğlendirmeye yönelik oyunları daha sık tercih etmeye başlamış durumdalar. Az Yer Kaplayan Android Oyunlar için aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz

No Humanity – The Hardest Game
Tamamen hayatta kalmaya yönelik bir oyun olsa da sadece 27 MB hacmi ile oldukça popüler.

Twist
Yaklaşık 10 milyon kişi tarafından indirilmiş olmasına rağmen farklı fonksiyonları ile beraber her zaman sükse yapmış oyunlardan biri. Bu oyun da 27 MB’lık bir alanı kaplıyor.

The Last Viking
Macera sevenler için oldukça tatmin edici bir serüven sizleri bekliyor. 45 MB’lık hali ile telefonlarınızı da özenli kullanmanızı sağlıyor.

Cyclus
Geometri konusunda sıkıntı yaşayanlar için tasarlanmış oyun yaklaşık 200 bölümü ile müthiş bir hissi de beraberinde getiriyor. Zira oyunun boyutu sadece 25 MB.
Android ile ilgili tüm uygulamalar için Android Uygulamalar Sayfamıza bekliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir