2019 Yılında En Çok Tercih Edilen Olta Kamışları

2019 Yılında En Çok Tercih Edilen Olta Kamışları

Olta kamışları, balık avı için en önemli temel malzemelerden biridir. Olta kamışının doğru seçilmesi sayesinde balık avından büyük bir verim elde edilebilir. Bu verimin elde edilmesi için elbette en kaliteli olta makineleri kullanılmalıdır. Ancak en kaliteli olta makineleri bile yanlış balık avları için kullanıldığında başarılı av deneyimi yaşanması mümkün olmaz. Bu noktada balık avına çıkacak olan kişilerin bilmesi gereken profesyonel ve amatör olsa da balık cinsine göre balık avı yapmaktır. Balık cinsleri ve yaşadıkları su özelliklerine göre olta kamışları özel olarak üretilmiştir. 2019 senesinde de en çok tercih edilen olta kamışı markalarından biri olan Okuma kamışözellikle misina sarma özelliği ile bu yıl da en çok kullanılan ve balık avına çıkan kişiler tarafından tercih edilen marka olmaya devam etmektedir.

Penn Kamış

Penn kamışözellikle fiyat performans açısından müşteri memnuniyetinin oldukça yüksek olduğu olta kamışı markalarından biridir. Uzun ömürlü kullanım avantajlarının yanı sıra kullanım süresi artsa da ilk günkü performansı ile kullanılabilmesi gibi avantajları ile balık avına çıkan kişiler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Elbette aynı oltayı uzun ömürlü kullanmak için düzenli olarak olta kamışının bakımını yapmak ve 3 ayda bir detaylı bakımını yapmak gerekmektedir. Her balık avından sonra oltadaki tuzlu su arındırılmalıdır. Özellikle tuzlu suda yapılan balık avları, oltayı tatlı suda yapılan avlara göre daha hızlı yıpratır. Ancak oltaların bakımının aksatılmaması ve her balık avından sonra tuzlu sularından arındırılması sayesinde oltalarda herhangi bir yıpranma söz konusu olmayacaktır.

Shimano Kamış

Shimano kamışçeşitleri de en çok tercih edilen ve talep gören olta markalarından biridir. Bu üç marka da oldukça kaliteli olan ve uzun ömürlü kullanım avantajlarına sahip olta modelleridir. Bu noktada sizin için en kaliteli ve uygun kamış çeşidi elbette balık avı yöntemlerinize ve balık avı yaptığınız çevreye göre belirlenecektir. Balık avı alışkanlıklarınıza göre sizin için en uygun olta kamışına sitemiz üzerinden ulaşabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Hızlı kargo ve teslimat seçeneklerinin yanı sıra uzun yıllardır sektördeki tecrübemiz ve profesyonelliğimiz ile sizleri her zaman en kaliteli ve en başarılı ürünlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Olta setleri için %40’a varan indirim fırsatlarının yanı sıra ihtiyacınız olan her türlü kamp ve av ürününe de sitemiz olan balık Marketim üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Yalnızca güvendiğimiz ve kaliteli markalarla çalıştığımız için içiniz rahat şekilde bütçenize en uygun ürünler için sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir