Bilgi ÖzetiBilgiozeti.com

Ütopyadan elenen Selin Soytürk kimdir 2 Temmuz 2015

Sponsorlu Bağlantılar

Ütopya selin Soytürk

Ütopya 3 temmuz kim elendi,Ütopyaya 2 Temmuz kim veda etti, 2 Temmuz 2015 Ütopya sms sonucu kim elendi, Ütopyadan Selin niye elendi

Ütopya da eleme adayları için yapılan kara tahta oylamasında 4 yarışmacı aday olmuştu..Yarışmacılar arasında oylama sonucunda en fazla oyu Çağlar, Raşit, Selin ve Tuncay aday oluştu. 2 Temmuz perşembe akşamı gelen zarfı Raşit açtı.Açılan zarftan SELİN ismi çıktı.

Selin Ütopya elendiÜtopya sms oylamasına göre SELİN elenerek Ütopyadan ayrıldı.

Ütopya yarışmacı Selin Soytürk kimdir?
Ütopya’dan elenen yarışmacı adayı Selin Soytürk 20 yaşında. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Banka Finansman bölümü öğrencisi olan Selin Soytürk 1.55 boyunda ve Aslan burcu. Karikatür çizmek, yemek yapmak, şarkı söylemek gibi pek çok yeteneği olan Selin Soytürk Ütopya’nın ilk bölümlerini çok izlemediğini  sonra sonra programın bağımlısı olduğunu söyledi. 

Ütopyasında dedikodunun olmadığını söyleyen Selin, küçük engeller karşısında ümitsizliğe kapılmak yerine kendi Ütopyasını özgürce ve kimseye muhtaç olmadan yaşayacağını söylüyor.

Yaş: 20

Meslek: Öğrenci

Boy: 1.55

Yaşadığı Yer: İstanbul

Medeni Durumu: Bekar

Burcu: Aslan

Yetenekleri: Karikatür çizmek, yemek yapmak, şarkı söylemek.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>