Bilgi ÖzetiBilgiozeti.com

Ütopya 16 Haziran kim elendi Harun mu Altar mı Tuncay mı

Sponsorlu Bağlantılar

Ütopya elemeye kimler kaldıHarun Ütopyadan nasıl ayrıldı, 16 Haziran salı Ütopya kim elendi, 16 06 2015 Ütopyadan kim ayrıldı, Ütopyayada 16 haziran kim gitti, Harun Ütopyadan neden elendi

Dün akşamı Ütopyada kara tahta üzerinde elemeye kalacak adaylar belirlendi.
16 Haziran 2015 salı akşamı TV8 ekranlarında yayınlanan Ütopya’da bu gece eleme gecesi vardı

                                 ÜTOPYA HARUN ELENDİ 16 HAZİRAN 2015

Elemeye kalan adaylardan Harun kendisini gitmeye en yakın aday olarak görüyordu.Hatta bavulunu toplamıştı. Diğer gitmeye yakın aday ise Altar olarak görülüyor.Tuncay ise kalma yönünden kendinden en emin yarışmacı olmuştu.

Ütoya Harun  Zeren  

Altar 9 oy, Harun 8 Oy, Tuncay 7 oy alarak elemeye kalan 3 aday oldular.  Buna göre Ütopyadan elenecek adaylar arasında 3 güçlü aday kaldı.

Ütopyada 16 Haziran salı akşamı eleme sonucu için toplandılar. Raşit elindeki zarfı açarak sms sonucu elenecek adayı  HARUN olarak açıkladı. Harun gözyaşlarını tutamayarak ağlamaya başladı. Harun semih grubu hariç diğer yarışmacılarla vedalaşarak Ütopyadan ayrıldı. 

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>